הדרכות תקשורת ואבטחת מידע

הדרכות בתחומי Network Analysis  ו- Wireshark, Network security, רשתות סלולאריות ואלחוטיות, TCP/IP וקורסי בסיס בתקשורת ואבטחת מידע

הדרכות והטמעת ידע בארון הן הכלי החשוב ביותר לוודא שהעובדים בארגונך יכולים לבצע בצורה טובה את המשימות המוטלות עליהם. כך עבור אנשי פיתוח שמפתחים מוצרים בתחומי התקשורת ואבטחת מידע וצריכים להבין את הפרוטוקולים לעומק, כך עם אנשי הנדסה ותמיכה טכנית שצריכים להבין את מבנה המערכות שהם אחראים עליהם, וכך עם אנשי שיווק ומכירות שהבנת המערכות תסייע להם בתהליך המכירה, שכם בתחומים האלו המכירות הן טכניות והלקוח ייתן עדיפות לאיש מכירות שיכיר לעומק את המוצרים שעליהם הוא אחראי.

את ההדרכות נתאים לכם לפי סוג האוכלוסייה, לפי הצרכים ובעיקר לפי מה צריך הסטודנט/ית לעשות סיום הקורס עם היידע הנרכש, ולכן בכל נושא נתאים את הנושא לאוכלוסייה שבקורס. בואו ניקח למשל קורס בסיסי באבטחת מידע, שכולל מבוא, הצפנות (Encryption), וידוי משתמשים (Authentication)  ופרוטוקולים כמו TLS, IPSEC, RADIUS וכד'. בקורס לאנשי פיתוח נסביר את העקרונות עבודה, ואז נכנס ל- bits & bytes, לתקינה, מבנה מידע וכד'. בהדרכה להנדסה וסיוע טכני ניכנס להבנת המנגנונים, ל- bits & bytes ברמה בסיסית, ולתכנון ו/או איתור תקלות. לאנשי שיווק ומכירות נסביר את עקרונות העבודה, למה צריך את זה, באיזה מוצרים זה מוטמע ובעיקר מה קיים בשוק, מה קיים אצלם ומה יש למתחרים. קיבלנו שלושה קורסים שונים על אותו הנושא בדיוק.

בין ההדרכות שאנחנו מעבירים ישנם קורסי בסיס ביניהם מבוא לתקשורת, מבוא לאבטחת מידע, TCP/IP וכד', קורסים מתקדמים בתכנון ואיתור תקלות ברשתות תקשורת, קורס מתקדם ב- Network security, קורסים מתקדמים ב- Network analysis וב- Wireshark ועוד.

כל ההדרכות מבוססות על ניסיון מעשי והדרכתי של כשלושים שנים בתחום, בקורסים והדרכות בארץ ובעולם, וכל הדרכה מתוכננת ונתפרת עבור ולפי דרישות הלקוח. אתם מוזמנים להיכנס לאתר ולקבל פרטים נוספים, חלק מההדרכות גם באופן מקוון.