שירותים

כל ארגון, באם זה חברת הייטק, תעשייה, ארגון ציבורי או סטרטאפ מתבססים על מערכות המידע שלהם בעבודה היום-יומית, ומערכות מידע מתבססות על האמינות של רשת התקשורת ועל שרידות ובטחון הנתונים. בתכנון נכון הרשת תעבוד באופן תקין ונשכח מקיומה, ואם לא נדאג לזה אז הרשת תזכיר לנו את קיומה בנפילות, ניתוקים, עבודה איטית ותקלות אבטחה שיכולות לגרום לבעיות חמורות אף יותר. עם כשלושים שנות ניסיון בתחומי תקשות נתונים ואבטחת מידע אשמח לעמוד לרשותכם בתכנון, ניהול פרוייקטים, מימוש ואיתרו תקלות בתחומים אלו.

1

אבטחת מידע ברשתות תקשורת

תכנון אבטחת מידע לרשת התקשורת בארגון, ובכלל זה ציוד התקשורת, אבטחת גישה אל ומהאינטרנט, זיהוי דפוסי תנועה חשודים ברשת, הגדרות הקשחה לציוד, בדיקות חדירה והגנה.

social-4517006_1920

בדיקות רשת תקשורת

בדיקת ביצועים של יישומים ברשת, בדיקות איטיות, בדיקות קווי תקשורת, כל מה שצריך כדי שרשת התקשורת בארגון תתפקד. בדיקות באמצעות כלי SNMP, כלי Telemetry ו- Wireshark.

gears-1359431_1920

אופטימיזציה של רשתות תקשורת

אופטימיזציה משמעותה שהרשת תעבוד בצורה יעילה, גם מבחינה טכנית וגם מבחינת עלויות. תכנון רשת נכון, טכנית ותקציבית יביא את הארגון לעבודה יעילה יותר, בעלויות נמוכות יותר.

banner-5196281_1920

תכנון העברה לאוטומציה של רשתות תקשורת

תכנון העברה לרשתות מתוכנתות, כולל בדיקת התכנות וכדאיות, הכנה למעבר, תכנון וביצוע בדיקות, הדרכה והטמעה של הטכנולוגיות בארגון.

macbook-407127_1920

הדרכות תקשורת ואבטחת מידע

הדרכות בתחומי Network Analysis  ו- Wireshark, Network security, רשתות סלולאריות ואלחוטיות, TCP/IP וקורסי בסיס בתקשורת ואבטחת מידע.

binary-2372130_1920

ייעוץ ותכנון רשתות תקשורת

תכנון רשתות תקשורת ארגוניות, כתיבת מכרזים ומפרטים טכניים, שיפור תכנון והכנות ל- HA/DR, ניהול פרויקטים ובדיקות קבלה לרשתות תקשורת קוויות ואלחוטיות.

man-65049_1920

מערכות ניטור ובקרה

החלטה על סוג מערכת וטכנולוגיה, כוללת מערכות מבוססות SNMP/IPFix, מערכות Visibility ומערכות מבוססות Streaming Telemetry, וכן יישום ואינטגרציה לכל מערכת שתבחרו.